/Nemokama ir skubi psichologinė pagalba

Nemokama ir skubi psichologinė pagalba

Skubi psichologinė pagalba

Ar žinojote, kad Vilniuje yra galimybė nemokamai gauti skubią psichologinę pagalbą visiems, išgyvenantiems krizines situacijas (išgirdus apverčiančią gyvenimą diagnozę, patyrus artimojo netektį ar, pavyzdžiui, įtarus, kad pažįstamas asmuo gali pakelti prieš save ranką)?

Konsultuotis su medicinos psichologais, dirbančiais Centro poliklinikoje Budinčio gydytojo tarnyboje, galima ir savaitgaliais bei šventinėmis dienomis, net naktimis. Esant paciento norui, paslauga gali būti teikiama ir anonimiškai, t. y. į sveikatos priežiūros įstaigą konsultuotis pas psichologą atvykę žmonės gali neprisistatyti. Konsultuotis pas psichologus savaitgaliais taip pat gali ateiti vaikai ir paaugliai.

Kreiptis:
• pirmadienį–ketvirtadienį nuo 20.00 val. iki 7.00 val., penktadienį – nuo 20.00 val. iki 8.00 val., poilsio dienomis – nuo šeštadienio 8.00 val. iki pirmadienio 7.00 val., švenčių dienomis – visą parą iki kitos šventinės dienos ar poilsio dienos bei šeštadienio 8.00 val., o iki darbo dienos 7.00 val., – BGT, Pylimo g. 3, 131 kab., tel. (8 5) 252 7218.

Daugiau informacijos:
www.pylimas.lt/pacientams/budincio-gydytojo-tarnyba/