/Kviečiame į konferenciją „Mūsų nedaug, bet mes esame“

Kviečiame į konferenciją „Mūsų nedaug, bet mes esame“

Akromegalija ir kitomis hipofizės ligomis sergančiuosius vienijanti asociacija „Aušvis“ kviečia į pacientų, jų šeimos narių, gydytojų, savanorių ir draugų metinę konferenciją „Mūsų nedaug, bet mes esame“.

Renginyje pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA), į kurią neseniai įstojo „Aušvis“, atveriamas galimybes pristatys POLA viceprezidentas Gediminas Žižys, Gydytojas endokrinologas Robertas Knispelis supažindins su akromegalija ir kitomis hipofizės ligomis. „Bendravimo akademijos“ saviugdos trenerė Birutė Velykienė konferencijos dalyvius mokys bendravimo meno, o psichologė dr. Lina Lašaitė supažindins su streso įveikos būdais.

Konferencijoje bus pristatytas projektas „Mūsų nedaug, bet mes esame – akomegalija ir kitų retų hipofizės ligų informacinės platformos kūrimas“, kurio metu buvo sukurta internetinė platforma – joje pristatomos „Aušvio“ teikiamos paslaugos – svetainės lankytojai sužinos daugiau apie akromegaliją ir kitas hipofizės ligas. Šioje platformoje siekiama supažindinti visuomenę su retomis hipofizės ligomis, ankstyva diagnostika, sveika gyvensena, pristatyti asociacijos AUŠVIS paslaugas ir veiklą.

Renginys vyks Lietuvos sveikatos mokslų universitetinės ligoninės (LSMUL) Endokrinologijos klinikų konferencijų salėje (Eivenių g. 2, Kaunas) 2017 m. lapkričio 21 d., 15.00 val. Ketinantys dalyvauti kviečiami registruotis iki lapkričio mėn. 19 d. tel. nr. +37061877624, el. p. dpuchova@gmail.com.

Konferenciją organizuoja asociacija „Aušvis“, įgyvendindama projektą „Mūsų nedaug, bet mes esame – akomegalija ir kitų retų hipofizės ligų informacinės platformos kūrimas“, kurį finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“. Asociacija „Aušvis“ – tai organizacija, kovojanti už sergančiųjų akromegalija gyvenimo kokybę, siekianti šviesti visuomenę apie  ligą, ankstyvą diagnostiką, sveiką gyvenseną.